BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır?

Günümüzde artık online alışveriş sitelerinin oldukca daha düşük fiyatlarla satış yapmaları ve alışveriş yapmanın kolaylaştırılması şeklinde değişik nedenlere bağlı olarak internetten alışveriş yaygınlaşmayı sürdürmektedir. İnternetten alışveriş yapmak isteyen sadece kredi kartı kullanma mevzusunda güvensizlik yaşayan kişilere yönelik olarak sunulan hizmetlerden biride BKM Express sistemidir.

Peki, BKM Express nedir, iyi mi kullanılır?

BKM Express Nedir?

BKM Express kurulan hususi bir ödeme sistemidir. Bu sisteme üye olan kullanıcılar kredi kartı bilgilerini sisteme kaydetmekte, bu sayede sistem üstünden kredi kartlarını değişik platformlarda kredi kartı bilgilerini yeniden yeniden girmekten kullanma avantajına haiz olmaktadır. Bilhassa de internetten alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kişiler sisteme üye olarak kart bilgilerini koruma altına almaktadır. Kurulan sistem yardımıyla kredi kartını artık yanınızda dahi taşımanıza gerek kalmadan alışverişlerinizi yapmanız mümkün kılınmaktadır. Sistemi öne çıkaran tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet sunulması, kolay ve süratli ödemeyi güvenilir bir alt yapı ile güvence altına almasıdır.

BKM Express Nedir?

BKM Express Iyi mi Kullanılır?

Sisteme üye olmanız BKM Express kullanmaya başlamanız için yeterlidir. Bunun için BKM Express web sitesi üstünden üye ol linkini tıkladıktan sonrasında oluşturulan pencerede sizden istenen detayları doğru şekilde girmeniz yeterlidir. Sisteme kaydetmek istediğiniz kredi kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesini girdikten sonrasında e-posta adresiniz, güvenlik kodu ve kimlik numarası şeklinde kişisel bilgilerinizi girerek cep telefonunuza gelen doğrulama kodunuzu da sisteme girerek kayıt işleminizi tamamlamış olmuş olursunuz.

BKM Express Avantajları Nedir?

  • Sistemin sağlamış olduğu en büyük avantaj kredi kartı güvenliğinizi tamamen ücretsiz bir şekilde güvence altına almasıdır.
  • Kredi kartı ile alışveriş yapmak istediğiniz vakit bir tek BKM Express sistemine e-posta adresi ve oluşturduğunuz gizyazı ile giriş yapar, kullanmak istediğiniz kayıtlı kartınızı seçerek ödemenizi en kolay şekilde yapmanız sağlanır.
  • Ödeme işlemini mümkün olan en kısa sürede ve en kolay şekilde gerçekleştirir.
  • Kredi kartı numarasının tamamı ve kredi kartı son kullanma zamanı şeklinde bilgiler girilmediği için sistem güvenliğinizi tam şekilde korur.
  • Alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini e-ticaret sitelerine verme zorunluluğunuzu ortadan kaldırır. Bu sayede yüksek limitli kredi kartı bulunan kişiler dahi internetten kredi kartı ile güvenli bir halde alışveriş yapabilir. Gene oldukca bilinmeyen online siteler üstünden de güvenli bir halde alışveriş yapabilirsiniz.
  • Devamlı olarak güncellenen BKM Express kampanyaları yardımıyla oldukca daha avantajlı koşullarda internetten alışveriş yaparken devamlı indirimlerden de yararlanırsınız.

Bundan önceki yazımız olan Hesap İşletim Ücretleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir