Jagermeister Fiyatı 2020 Yılında Ne Kadar? Zamlı ve Güncel Jager Fiyatı

Meşhur geleneksel Alman likörü Jagermeister, %35 alkol oranıyla, likörlerde %60’a varan alkol oranları dikkate alındığında, hafifçe bir içki olarak kabul edilebilir. Peki bu geleneksel ve bununla beraber küresel içkinin Türkiye’de satış fiyatı kaç para? Jagermeister fiyatı 2020 senesinde değişecek mi?

Yazımızda Jager’in ne ile içildiğinden, iyi mi muhafaza edildiğinden ve ağırlıklı olarak satış fiyatından bahsedeceğiz. Zamlı ve en güncel Jager fiyatını sizinle paylaşmadan ilkin, meşhur Alman likörü hakkında genel kültürünüzü arttıracak bazı bilgiler vermek istiyoruz.

jagermeister fiyatı 2020

jagermeister fiyatı 2020

Jagermeister Iyi mi Söyleniş Edilir?

Jagermeister fiyatı 2020 senesinde zamlanacak mı ve kaç para olacak benzer biçimde detayları paylaşmadan ilkin, “Jagermeister” olarak yazılan Alman likörünün okunuşu hakkında data vermek istiyoruz. “Jagarmeister” olarak yazılan likörün doğru okunuşu “Yagermayster” şeklindedir.

Fakat Jagermeister tüketiciler içinde çoğu zaman “Jager” olarak kısaltıldığı için, bu içkiyi “Yager” olarak söyleniş edebilirsiniz.

Jagermeister Iyi mi İçilir?

Almanlar tarafınca 1935 senesinde kurulan Jagermeister’in 56 çeşit nebat kullanılarak üretildiğini ve mide hastalıklarına iyi geldiğini biliyor muydunuz? Jagermeister likörünün bununla beraber hazmı kolaylaştırıcı tesirinin de bulunduğunu Jagermeister fiyatı 2020 güncel fiyat listesini sizlerle paylaşmadan ilkin aktarmış olalım.

Bu kadar fazla nebat kullanılarak üretilen bir likörün mideyi ve hazmı bozmak yerine iyileştirmesi ve rahatlatması sizce de oldukça garip değil mi? O halde bu hafifçe ve şifalı içeceği, başka hafifçe yiyeceklerle birleştirebilmeniz ve doğru şekilde tüketerek Jagermeister keyfini çıkartabilmeniz için size birkaç tavsiyede bulunarak yazımızı sürdürelim.

Jagermeister Shot İçilir Mi?

İçki kültürünü önemseyen bazı dostlarımız, bazı içkileri shot olarak tüketmenin yanlış olduğu mevzusunda ısrarla bizi uyarabilir. Jager mevzusunda ise bu şekilde bir kaide yok. Jager halihazırda bir kokteyl likör olarak gözükse de, bu durum shot olarak tüketilmesine engel değildir.

Jager shot için şu iki şeyden bir tanesine sahipseniz, shot içimi deneyimleyebilirsiniz: Buz benzer biçimde saatlerdir dolapta bekleyen buz benzer biçimde bir şişe Jagermeister, ya da bunun yerine buz benzer biçimde bir tane shot bardağı! Shot Jager hazzı için normal olarak en lüzumlu araç-gereç olan Jager’e haiz olmanız gerekiyor, dolayısıyla Jagermeister fiyatı 2020 senesinde Jager shot keyfinize engel olabilecek küçük bir problem olarak karşınıza çıkabilir.

Taze Portakal Sulu Jagermeister (Jagermeister Fresh Orange) Tarifi

Jagermeister fiyatı 2020 senesinde ne kadar olursa olsun, size tavsiyemiz şu: Yaşarken minimum bir kere portakallı Jagermeister’in keyfine varmadan ölmeyin. Jagermeister Fresh Orange iyi mi yapılır? İşte Orange Jager tarifi:

Orange Jagermeister ya da Fresh Orange Jagermeister olarak malum bu tanım için gereksinim duyduğunuz malzemeler şunlar:

  • Taze sıkılmış portakal suyu
  • Uzun bardaklar ve kırılmış buz
  • Elbet bir şişe Jagermeister

Bu malzemelere sahipseniz, muhteşem portakallı Jagermeister hazzı için sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz. Ilk olarak bu tadım için hususi temin edeceğiniz uzun bardağınızın yarısından fazlasını buzla doldurun. Üstüne sırayla Jagermeister ve taze sıkılmış portakal suyu ilave edin. Fakat gerçek bir Jager lezzeti için sıranın karışmamasına ve portakal suyunun taze olmasına bilhassa oldukça dikkat etmelisiniz. Bu tarifi güzel duyu ve sunum olarak daha da güzelleştirmek için bardağınızı portakal dilimleriyle süsleyebilirsiniz.

Jagerbomb Tarifi

Jagermeister fiyatı 2020 senesinde zamlanmaz ve bütçeniz el verirse, enerjinizi ciddi anlamda tavan yaptıracak bu içki tarifini de ne olursa olsun tatmalısınız. Ne kadar bitkin olursanız olun Jagerbomb içtikten sonrasında sınırsız dans edecek enerjiyi kendinizde bulabilirsiniz!

Jagerbomb malzemeleri nedir? Jagerbomb iyi mi yapılır?

Jagerbomb için gereksinim duyulan malzemeler şunlardır:

  • Uzun kokteyl bardağı ya da 50 cc’lik bir tane bira bardağı
  • Herhangi bir enerji içeceği
  • Jager

Gördüğünüz benzer biçimde yalnız birkaç araç-gereç ile Jagerbomb yapabilirsiniz. Şimdi şu adımları uygulayabilirsiniz: Bardağınızın yarısını enerji içeceği ile doldurun. İçine bir shot miktarı Jager ilave edin ve derhal tüketin. Eğer tüketimi geciktirirseniz Jager ve enerji içeceği birbirine karışır ve doğru Jager tadına ulaşamazsınız. Benzer bir içecek olan Jager Energy’nin Jagerbomb’tan tek farkı, bardağa ilkin buzların koyulması, sonrasında Jager dökülerek likörün buzlara bulanması ve arkasından enerji içeceği ilave edilerek karışımın tüketilmesidir.

jagermeister fiyatı 2020Jagermeister Iyi mi Muhafaza Edilir?

Jagermeister fiyatı 2020 listesini sizinle paylaşmadan ilkin, yaşamsal sayılabilecek bir mevzuya daha değinmek istiyoruz. Daha keyifli bir içim deneyimi için satın aldığınız Jagermeister’ı uygun ortamda saklamalısınız.

Jagermeister için en ideal gizleme derecesi -18 derecedir. Jager’i saklamak için buzluğu ya da derin dondurucuyu kullanabilirsiniz. Soğuk kış günü tükettiğinizde içinizi ısıtabilecek bu içecek, sıcak bir yaz gününde -18 derecede en leziz likör aromasına kavuşacaktır.

Jagermeister Fiyatı 2020

2020 senesinde Jager fiyatının ne kadar olabildiği ile ilgili sizin için geniş bir yazı hazırladık. Yazı yardımıyla Jagermeister fiyatının 2020 senesinde nerede, ne kadar olacağını yanıtını tüm açıklığıyla öğrenebileceksiniz.

Jagermeister Migros Fiyatı

Jagermeister hakkında ehemmiyet taşıyan tüm detayları paylaştığımıza bakılırsa Jagermeister fiyatı 2020 senesinde Migros’ta ne kadar olacak bilgisiyle yazımızı sürdürebiliriz. Bazı kişilerin tadını öksürük şurubuna benzettiği Jagermeister fiyatı Migros’ta şu anda 105,00 TL ile 275,00 TL içinde değişiyor. Jagermeister 35’lik fiyatı 105,00 TL iken, 70’liği 195 TL’ye ve 100’lüğü 275,00 TL’ye satılıyor.

Jagermeister Carrefour Fiyatı

Tüketiciler Jagermeister fiyatı 2020 senesinde ne kadar olacak araştırması yaparken, Migros ile beraber en oldukça Metro ve Carrefour Jager fiyatlarını araştırıyor. Büyük marketlerde bulabileceğiniz Jagermeister’in Carrefour tutarları ile Migros tutarları oldukça fazla fark etmiyor. Jagermeister averaj 100 lira ile 300 lira arası değişen fiyatlarla satılıyor.

Jager’i büyük marketlerin haricinde kalan yerlerde, kısaca Tekel ya da küçük marketlerde bulmanız neredeyse olanaksız.

jagermeister fiyatı

jagermeister fiyatı

Jagermeister Kıbrıs Fiyatı

Kıbrıs’ta alkolün ucuz olması sebebiyle üketicilerin Jagermeister fiyatı 2020 listemize göz atarken, en fazla Kıbrıs Jagermeister fiyatını merak ettiğini biliyoruz. Jagermeister Kıbrıs fiyatı 35 TL ile 100 TL içinde değişiyor. Gördüğünüz suretiyle Kıbrıs’ta Jagermeister fiyatı ülkemize oranla oldukça ucuz.

Duty Free Jager Fiyatı

Kısa sürede yurt dışına çıkacaksanız Jagermeister satın almak için iyi bir fırsatınız var anlama gelir. Duty Free Jagermeister fiyatı 2020 senesinde 100’lük şişe için averaj 17-19 Euro arasındadır.

Jager Fiyatı 2020 Senesinde Zamlanacak Mı?

Vatanımızda alkollü içkilere uygulanan vergilerin, meydana getirilen zamların devamlı artması ve Jager’in alkollü içkiler sınıfına dahil bir ürün olması, her an zam şüphesini bununla beraber getiriyor. Peki Jagermeister fiyatı 2020 senesinde zamlanacak mı? Bu probleminin yanıtını 2020 yılı sonunda Resmi Gazete net bir halde verdi. Resmi Gazete’ye bakılırsa içki fiyatlarında 2020 yılının Haziran ayına kadar herhangi bir değişim öngörülmüyor.

Fakat bu durum, Jager 2020’de asla zamlanmayacak anlamına gelmiyor. Bilhassa alkol ve sigara tutarları söz mevzusu olduğunda, her an değişik vergi türleri altında yeni zamlar görmek {hiç de} sürpriz olmaz. Kaldı ki Resmi Gazete, 2020’nin Haziran ayına kadar zam olmadığını söylüyor. Şu demek oluyor ki önümüzdeki 7. aydan itibaren alkol fiyatlarına fahiş zamların uygulandığını görebiliriz.

Tüm Sıralama – Jagermeister Fiyatı 2020 Ocak Sıralaması

 Jagermeister Türkiye Fiyatı

 Jagermeister 35’lik likör  105,00 ₺
 Jagermeister 70’lik likör  195,00 ₺
 Jagermeister 100’lük likör  275,00 ₺

 

 Jagermeister Kıbrıs Fiyatı

 Jagermeister 35’lik likör  35,00 ₺
 Jagermeister 70’lik likör  70,00 ₺
 Jagermeister 100’lük likör  100,00 ₺

 

 Jagermeister Duty Free Fiyatı

 Jagermeister 100’lük likör  18 €

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir