Kadınlara Müjdeli Haber Denizbank’tan Geldi

Bayanlara Müjdeli Haber Denizbank’tan Geldi: 80.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı

Bayanların istihdama kazandırılması kapsamında devlet tarafınca birçok teşvik ve yasal düzenlemeye imza atılmaktadır. Gerek hanımefendilerin emek harcama şartlarının kolaylaştırılması adına; doğum izinleri, süt izinleri, evlilik durumları, vs. benzer biçimde birçok mevzuda düzenleme yapılmış, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci hanımefendilere ise teşvik, bağışlama, faizsiz kredi, düşük faizli kredi benzer biçimde birçok alanda da destek sağlanmıştır. Kamunun bu tutumuna hususi sektörden de destek gelmiş, birçok hususi sermayeli banka da hanım girişimcilere hususi kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bu bankalardan birisi de Denizbank ‘tır. Son olarak haberlere baktığımızda; hanımefendilere müjdeli haber Denizbank ‘tan geldi, 80 bin TL ‘ye kadar kredi imkanı sunuldu. Şimdi bu kredinin ayrıntılarına bir bakalım.

80 Bin TL Kredi !

Denizbank ‘tan girişimci hanımefendiler için 80 bin TL ‘ye kadar; nakit ihtiyaçlarının giderilmesi, mevcut işletmelerinin geliştirilmesi adına kredi veriliyor. Kredinin özelliklerine baktığımızda 36 ay vadeye kadar uzamakta bulunduğunu ve en fazla 80 bin TL olabildiğini görmekteyiz. Ödemelerde de bir esneklik söz mevzusu .. İster durağan(durgun) ve eşit ödemeli, isterseniz de firmanızın gelir durumuna ve dönemine nazaran ayarlanabilen geri ödeme planları mümkün.

Iyi mi Başvuracağım?

Bir sürü projeler, kağıtlar, müracaat formları, vs. benzer biçimde şeylere gerek yok. Yapacağınız tek şey Denizbank ‘a bir kısa ileti göndermek … Cep telefonunuzun kısa ileti bölümünden ” GIRISIMCI ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında “TC Kimlik Numarası” yazdıktan sonrasında  bunu 3280 ‘e kısa ileti olarak göndermeniz kafi. Herhangi bir karışıklığa yer vermemek adına örnek bir ileti yazarak sizlerle paylaşalım.

Örnek : GIRISIMCI 98765432101

Müracaat Sonucu Öğrenme

Denizbank ‘ın hanım girişimciler için vermiş olduğu krediye başvurunuzu SMS ile yaptıktan sonrasında 5 dakika içinde size sonucu gene cep telefonunuz vesilesiyle bildirilecektir. Başvurusu pozitif yönde sonuçlanan girişimci hanımefendilerin bu krediye başvurmaları için 75 günlük süresi bulunmaktadır. Bu süre zarfında lüzumlu belgeleri de tamamlayarak size en yakında Denizbank şubesine müracaat etmeniz kafi olacaktır. Bu süreyi geçirenlerin başvurusu iptal olacak ve yeniden başvurulması gerekecektir.

Lüzumlu Belgeler

Kimlik fotokopiniz, imza beyannameniz, oda kayıt belgeniz, son 2 yıla ilişkin vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu yada hesap defteri, mal varlığına ilişkin tapu fotokopilerini kredi başvurusu için bankaya gitmeden ilkin yanınıza almalısınız. Herhangi bir odaya kayıtlı değilseniz, adınıza kayıtlı mal yok ise bu mevzularda belge ibrazına gerek kalmamıştır.

Kredi Haricinde da Çözümler Mevcut

Denizbank girişimci hanımefendiler için kredi desteğinin yanı sıra; taksitli ticari kredisi, ticari kurtaran hesap, işletme kart, DBS sistemi, taşıt tanıma sistemi benzer biçimde alternatif ürünler de sunmaktadır.

Detaylı Data İçin

Mevzu hakkında daha detaylı informasyon sahibi olmak isteyenler Denizbank ‘ın resmi internet sayfası www.denizbank.com adresini ziyaret edebilirler. Direkt olarak 80 bin TL ‘lik girişimci hanım kredisine ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilir.

Bundan önceki yazımız olan Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir