Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2020

Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Devletimizde etkinlik gösteren birçok banka, vatandaşlar için birbirinden değişik kredi imkanları tanımaktadır. Sadece bu imkanlardan yararlanmak adına da birçok banka kredi başvurusunda bulunanlar için maaş bordrosu talebinde bulunur. Kısaca maaş bordosu olmayan kişilerin bu biçim bankalardan kredi çekme durumları mümkün mertebe güçleşir. Bilhassa de 2020 senesinde Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası benzer biçimde mühim bankalar maaş bordrosu olmayanlara kesinlikle kredi vermemektedir. Sadece buna karşın, kefilsiz, senetsiz, belgesiz bir halde kredi çekmek isteyenler için bazı bankalar herhangi bir geliri bulunmayan maaşı olmayan kişiler yada bir işle uğraşmasına karşın gelir belgesi tanzim edemeyenler için gelir belgesiz kredi imkanları sunmaktadır. Bu hususta biz de sizin için bu bankalar hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz, belgesiz, masrafsız kredi veren bankalar hangileri şeklinde sorduğumuzda, devletimizde bordro istemeden de kredi veren mühim banka kuruluşları bulunduğunu görebiliriz. Bilhassa de Enpara.com, Nkolaykredi.com.tr, Cepreteb.com.tr, ING Bank ve Denizbank benzer biçimde mühim kuruluşlar, kullanıcıları için uygun geri ödeme koşullarıyla biçim alan kredi imkanları tanımaktadır. Üstelik bu imkanların her birisi de bankalar açısından büyük ehemmiyet taşımış olduğu için, müşterileri ile kurulan kontakt aşamaları da devamlı kuvvetli ve sınırsız bir halde biçim almaktadır. Sadece gene de bunun için siz değerli ziyaretçilerimizin belli balı hususları göz önüne almanız gerek. Aksi halinde aslına bakarsanız kredi çekme aşamalarınız sekteye uğramak zorunda kalacaktır.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Çekmenin Şartları

Gelir belgesiz ve öteki detaylar olmadan kredi çekebilmeniz için siz değerli ziyaretçilerimizin gene de herhangi bir gelirinizin bulunması ve bunu başka bir halde ispatlayabilmeniz, kredi notunuzun yüksek olması yada üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün olması kafi olacaktır. Aslına bakarsanız kredi notunuzun yüksek olması durumunda gelir belgeniz bulunmamasına karşın bankalardan kredi alma ihtimaliniz de artmış olacaktır. Burada siz değerli ziyaretçilerimizin tesir tepki meselesi misali tüm detaylara dahil olmanız ve ona nazaran adımlarınızı atmanız koşul. Bu biçim detaylarla ilerlediğiniz vakit aslına bakarsanız kredi başvurularınızdan net dönüşler alma olasılığınız da oldukca fazla yükselmiş olacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Başvuruları Iyi mi Yapılır?

Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, bu imkanı sunan bankalara belli başlı evrakları iletmesi gerek. Bilhassa de ikametgah belgesinin yanı sıra Nüfus cüzdanı ya da TC kimlik numarası bulunan bir kimlik belgesi, son 3 ay içinde etkin olan bir satmaca, esnaflar için vergi kimliği, çiftçiler için çiftçilik belgesi benzer biçimde ehemmiyet arz eden evrakları toparlayıp ilgili kurumlara ulaştırdıktan sonrasında aslına bakarsanız, sistemli bir halde kredi başvurunuzu da gerçekleştirmiş olmuş olursunuz. Daha sonrasında ise bankalar lüzumlu incelemeleri yaparak uygun görmüş olduğu takdirde siz değerli ziyaretçilerimizin kredi ihtiyacınız olan şeyleri karşılamış olacaktır. Bu da demek oluyor ki sıkı bir araştırma yaparak kefil ya da bordro şartı koymayan bankalardan kredi çekme şansı yakalamanız mümkündür.

Bundan önceki yazımız olan En Fazla Ne Kadar Kredi Çekebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir