Odeabank Genel Müdürlük İletişim

Odeabank Genel Müdürlük

BDDK tarafınca 2 Ekim 2020 tarihinde etkinlik izni onaylanan Odeabank kurumu, Türk bankacılık sektörünün 49. üyesi olarak açıldığı bu tarihten sonrasında faaliyetlerine adım atmıştır.

Ana sermayedarı Bank Audi Grubu olan Odeabank, Türkiye’de bir banka satın alması yapmış olup sektöre girmek benzer biçimde kolaya kaçmak yerine, sıfırdan bir yapılanma sürecine girmiştir.

Sektöre yeni girmesine karşın satın alan odaklı yenilikçi banka yaklaşımları ile sektör sıralamasında 2020 senesinde 49. sıraya çıkmayı bilmiştir. Sektörde 13. mevduat bankası, 10. büyük hususi mevduat bankası olmayı bu kısa süreçte güvenilir adımlarla ilerleyerek başarmıştır. Türkiye bankacılık sektörü benzer biçimde rekabetin en üst noktalarda olduğu bir alanda bu sonuca ulaşmayı, yalnız devletimizde değil internasyonal platformlarda da bir “başarı hikayesi” olarak nitelendirebiliriz.

Odeabank Genel Müdürlük 2 Ekim’de Maslak Olive Plazaya taşınmıştır. Odeabank etkinlik izinlerini ilk almış olduğu andan itibaren hızla süre kaybetmeden şubeleşmeye başlamış ve şu anda 200’e yakın şubesi ve 2 bin’e yaklaşan çalışan sayısıyla sektörde edin adımlarla yürümeye adım atmıştır.

Bu senenin sonuna kadar başlıca ticari merkezleri ve şehirleri kapsayacak şekilde 7 şube açmayı planlayan Odeabank, şube ağına yapılacak devamlı yatırımın yanı sıra,  ATM’ler, web ve mobil bankacılık benzer biçimde direkt kanallar vasıtasıyla da teknolojiyi takip ederek müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Odeabank Genel Müdürlük , sağlam temellere dayanan sürdürülebilir bir banka olma yolunda güvenli adımlarla ilerlemek için yapılanmasını her alanda kuvvetli temeller üstüne kurma mücadelesinde olmuştur. Bankanın sektörde yerini alması ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak benzer biçimde mevzular için, tüm ülkede mevcut olan şubelerinin koordinasyonu için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Odeabank Genel Müdürlük kontakt detayları ise şöyleki:

Adres: Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 Kat:33-39 34394 Şişli / İstanbul

E-Posta : [email protected]

Tel: +90 212 304 84 44

İletişim Merkezi: 444 8 444

Bundan önceki yazımız olan Hesap İşletim Ücretleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir