Vakıfbank Kamu Personeline Özel Kredi

Vakıfbank, kamu çalışanı olan müşterilerinin nakit gereksinimlerini karşılamak için yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerine desteğini sürdürüyor. Banka tarafınca hususi müşterileri için meydana getirilen Vakıfbank memur kredisi kampanyası ile kamu kurumlarında çalışan tüm işgören ve kadrolu işçilere hususi düşük faizli kredi imkanı sunulmaktadır.

Oldukca hususi faiz oranları ile sunulan bu hizmetten yalnız devlet memurları faydalanabilmektedir. İster aylık eşit taksitli ister 3 ayda bir taksitli alabileceğiniz kredi için 3 ay ödemesiz dönem de seçebilirsiniz. Vakıfbank kamu çalışanı kredisi kampanyası ile ilgili tüm ayrıntılara ise aşağıda yer verilmiştir.

Kamu Personeline Hususi Kredi Özellikleri

Bankanın kredi gereksinim duyan memurlara sunmuş olduğu kampanyaya nazaran; binde 5 masraflı olarak alabileceğiniz 1.000 TL ile 10.000 TL arası kredi ihtiyacınız için aylık %1,16 faiz oranı, 10.000 TL ile 90.000 TL arası kullanacağınız kredi için %1,14 faiz oranı ile kredi imkanı bulunmaktadır. Ek olarak limit gözetmeksizin her meblağ için kullanabileceğiniz masrafsız Vakıfbank işgören kredisi için aylık %1,25 faiz oranı bulunmaktadır. Masraflı kredilerde kredi tutarı üstünden %0,5 oranında Kredi Tahsis Tutarı alınmakta olup, bununla beraber tüm kredilerde %5 Banka Sigorta ve Işlem Vergisi (BSMV) ve Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF) kesintisi yapılmaktadır.

Memurlara Hususi Kredi İçin Kampanya Şartları Nedir?

Vakıfbank kamu personeli kredisi ile nakde gereksinim duyan memurlara kullandırılacak kredide bazı kampanya şartları bulunmaktadır. Bu kampanya şartlarından biri yaşam sigortası zorunluluğudur. Kullanılan kredi için yaşam sigortası yapılacak olup, örnek olarak 10.000 TL tutarlı 35 yaşındaki bir alan kişi için 1 senelik Yaşam Sigortası prim tutarı 35,55 TL, 90,000 TL için 1 senelik Yaşam Sigortası prim tutarı 319,91 TL olmaktadır. Ek olarak belirtilen kampanyalı faiz oranından yararlanmak için kredi açılış günü şubeye 1 tane yeni satmaca ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir. Kampanyalı Vakıfbank işgören kredisi faiz oranları için bu ürünlerin tanımlanması mecburi olup, kampanya şartları sağlanmadığı takdirde faiz oranı değişmektedir.

Kredi başvurularınızı kefilsiz olarak kullanabileceğiniz benzer biçimde bankanın lüzumlu görmesi halinde kefil de istenebilmektedir. Bu sebeple banka, kredi politikası gereği müşterinin kredi puanının düşük olması, gelirinin yetersiz olması benzer biçimde sebeplerle krediyi reddetme yada ek güvence isteme hakkını saklı tutmaktadır. Anında alıp kullanabileceğiniz Vakıfbank kamu çalışanı kredisi ile ihtiyacınız olan şeyleri derhal görebilir, uygun faiz oranları ile kullandığınız krediyi aylık taksitlerle kolayca geri ödeyebilirsiniz. Siz de bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız ihtiyaç duyulan maaş yazınızla birlikte banka şubelerine uğramak.

Bundan önceki yazımız olan Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir